XX Finał - Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Sie ma Przyjacielu! Dzięki serdeczne za zainteresowanie działalnością Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękujemy Ci również za odwiedziny strony naszego Sztabu. Oznacza to, iż zapewne masz zamiar pomóc nam w czasie kolejnego Finału, który odbędzie się 8 stycznia 2012 r. Podczs XX Finału WOŚP gramy z pompą!

Już po raz 20. będziemy zbierali pieniądze dla ratowania życia dzieciaków. Przez te wszystkie lata sama zbiórka pieniędzy przeistoczyła się z szalonego „pospolitego ruszenia” w bardzo zorganizowaną – czy chcemy tego czy nie – prawnie określoną akcję. W związku z tym, będziemy Cię prosić o zadeklarowanie się przy organizacji kolejnej zbiórki pieniężnej oraz o przestrzeganie wszystkich zasad ustalonych przez Sztab WOŚP.

Udając się do Sztabu WOŚP – aby wypełnić ankietę – miej ze sobą:

  • numer PESEL,
  • dokument tożsamości (legitymacja/dowód osobisty/paszport),
  • aktualne zdjęcie legitymacyjne,
  • zgodę prawnych opiekunów na udział w Finale – pobierz wzór

Format MS Word  Format ZIP lub RAR lub Format PDF

Zapraszamy do siedziby Sztabu WOŚP
w Biurze Oddziału Wolskiego PTTK im. gen. Józefa Sowińskiego
przy ul. Batalionu Parasol 3a w Warszawie.

WAŻNE DATY:
od 24 października 2011 r. – przyjmowanie zgłoszeń.
od 14 listopada 2011 r. – wypełnianie ankiet.
12 grudnia 2011 r. – ostateczny termin składania podpisanych ankiet.
07 stycznia 2012 r. w godz. 17.00-19.30 – odbiór identyfikatorów, puszek i serduszek.
08 stycznia 2012 r. – Finał WOŚP; zwrot puszek do godziny 21:00.
12 marca 2012 r. – odbiór Podziękowań.

Mamy jedną ważną prośbę – w trosce o Twoje bezpieczeństwo wprowadziliśmy zasadę, że nie możesz zbierać pieniędzy w pojedynkę! Kwestujemy tylko w grupach liczących minimum 3 osoby. Jeżeli zgłaszasz się do nas, musisz nam podać nazwiska swoich towarzyszy, którzy będą pomagali Ci w dniu Finału. Nie muszą oni mieć identyfikatorów i puszek, ale muszą być cały czas razem z Tobą.

Od kilku lat dużo emocji związanych jest z wiekiem wolontariuszy. Przyjęliśmy zasadę, że niepełnoletni wolontariusze zbierają pieniądze wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Starajmy się zrobić wszystko, aby wszyscy czuli się bezpiecznie, a dzień Finału był dla nas dniem bardzo radosnym.

Gońmy wszystkich ściemniaczy i wszelkiej maści cwaniaków, którzy chcą się doczepić do Orkiestry. Pamiętaj – przez 18 lat ciężko zapracowaliśmy na miano najsolidniejszej organizacji pozarządowej w Polsce. Nie daj powodu, nawet najmniejszego, żeby po XX Finale miano sądzić o nas inaczej!

Każdy wolontariusz będzie posiadał specjalny identyfikator ze zdjęciem i hologramem. Tylko takim wolontariuszom możecie Państwo powierzyć swoje pieniądze i kosztowności! Liczy się każdy grosik! Więcej informacji zawarte jest w dziale „Sie dzieje” oraz w dziale „Wolontariusze”.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości pisz do nas


wosp-msw@o2.pl


Regulamin wolontariusza WOŚP

Polska Strona Głodu - Program ''Pajacyk'' - akcja dożywiania dzieci w szkołach, którą prowadzi Polska Akcja Humanitarna

Projekt, wykonanie i webmastering
Roman Henryk Orlicz
Copyright © Koło PTTK nr 24 „MSW”
Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.